Суд обрав запобіжний захід священнику УПЦ МП, який розбещував рідних доньок (ФОТО)

Знущання над неповнолітніми дівчатами тривали понад 2 роки

ФОТО: Дніпропетровська обласна прокуратура

У Дніпрі священнику УПЦ МП, який понад два роки розбещував двох неповнолітніх дочок, обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. Про це повідомляють у Дніпропетровській обласній прокуратурі.

 У прокуратурі зазначили, що знущання над дівчатами тривали понад 2 роки. За даними слідчих, 47-річний чоловік після смерті дружини почав розбещувати своїх доньок 13 та 15 років. 

Про дії батька дівчата розповіли старшому повнолітньому брату, який одразу повідомив поліцію. Дівчата наразі перебувають у лікарні.

Зазначається, що дівчат опитали у зеленій кімнаті (спеціальне безпечне місце для опитування дитини, яка стала свідком чи жертвою злочину. Інтерв'ю проводять таким чином, щоб не допустити ретравматизації).

Фото: Дніпропетровська обласна прокуратура

ФОТО: Дніпропетровська обласна прокуратура

«Сама »зелена кімната« нагадує звичайну дитячу кімнату. В ній є іграшки, м’які меблі різного розміру, фарби, олівці тощо. А розмова з дитиною автоматично записується», – пояснили у прокуратурі.

У поліції додали, що завдяки цим аудіо- та відеозаписам можна уникнути повторних допитів дитини іншими учасниками процесу та повернення її у травматичні події.

Затриманого мають позбавити волі на строк від 5 до 8 років.

Як повідомлялося: в  Дніпрі поліція затримала священнослужителя одного з храмів Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП)..

Служба у справах дітей вирішуватиме питання щодо встановлення тимчасової опіки над дітьми. 

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк