«Свої ж кинули»: полонений «вагнерівець» розповів про реальні втрати росіян в Бахмуті (ВІДЕО)

Загиблих не вивозять

ФОТО: скриншот з відео

Сили оборони України під Бахмутом взяли в полон одного з бійців з ПВК «Вагнер», який розповів про значні втрати бойовиків, «м’ясорубку» на фронті та розстріли за невиконання наказу.

Відео допиту полоненого опублікував командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський.

«Вагнерівець» розповів, що його звати Денис Ватрушев, він з Ханти-Мансійського округу, йому 39 років, а його дружина родом з Мар’їнки, яку російські окупанти майже зрівняли із землею.

За його словами, у грудні 2022 року був завербований до ПВК «Вагнер» з в'язниці, де відбував покарання за умисне вбивство. 

 За словами Ватрушева, йому обіцяли, що він стоятиме на блокпостах, а через 6 місяців зможе бути вільним. Натомість довелося займатися евакуацією поранених з поля бою.

У бою під Бахмутом колишній ув’язнений отримав важке поранення - мінно-вибухову травму ноги та був кинутий своїми ж. Він розповів, що чотири дні лежав із пораненням в окопі та чекав на евакуацію, однак потрапив у полон.

«Мене кинули…, свої ж кинули… Їхня чортова евакуація не працює…», - наголосив полонений «вагнерівець».

Росіянин також розповів про велику кількість загиблих «вагнерівців», проблеми із харчуванням у «вагнерівців» та розстріли за невиконання наказу.

«Якщо не виконуєш наказ, то командир… тебе просто »обнуляє« - розстрілює тебе, кулю у голову… Втрати у »Вагнері« дуже великі. Там є окоп - його називають »окоп смерті«. Там труп на трупі лежить… Людей 300-400… По дорозі навіть »200-х« не вивозять, не можуть вивезти…, евакуації майже немає…», - додав він.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також