У Червонограді жінка заявила, що СРСР досі існує (ВІДЕО)
СРСР не зупинило, а «продовжує міжнародну правосуб’єктність»
![](/uploads/media/02/10/0210c343438e0fa827496de01daf04a1_w640.jpg)
Під час громадського обговорення щодо перейменування міста Червоноград на Львівщині одна з жінок заявила, що СРСР досі існує. Про це стало відомо з опублікованого у соцмережах відео.
За словами жінки СРСР не зупинило, а «продовжує міжнародну правосуб’єктність». Також вона вказала на те, що нібито в статуті ООН вказано, що постійними членами Ради безпеки є Радянський Союз, а не РФ.
Вона заявила, що не визнає Верховну Раду. Крім того, жінка вважає, що 20 стаття Конституції України «не виконана та не містить законів про державний герб, гімн і прапор».
«Так, ми за них голосували, але вони не набули правосуб’єктності, вони не мають права приймати того рішення. Зміна назви міста – справа місцевого значення, і тільки ми на загальних зборах жителів, людей маємо право вирішувати – змінювати назву чи ні, а ніяка «верховна зрада», ніякий кабмін. Все, що вони поприймали до сьогоднішнього дня, всі їхні захцянки без гербової печатки – фікція», – заявила з трибуни одна з противниць перейменування міста.
Примітно, що знайшлись й ті, хто підтримав слова жінки та почали аплодувати в залі.
Раніше повідомлялося, що стартує процес перейменування міста Червоноград.
У Червонограді на Львівщині відбулося громадське обговорення щодо перейменування міста, де більшість присутніх виступили проти такої ініціативи.
![](/uploads/media/1c/a0/1ca0a3e054cb85dc9f772e96bd18d49c_w640.jpg)
На заході України хлопці, які розважалися під час похорону Героя, отримали повістки
Місто Збараж прощалося зі своїм Героєм
![](/uploads/media/68/ff/68ff1e92b89bb90bb3f5a634b3931477_w1600.jpg)
“Батарея залучалась для знищення тилових підрозділів противника”: як “Гради” випалювали росіян в Кліщіївці
![](/uploads/media/87/66/8766dd2142c085fc051a47792f6c9c7d_w960.jpg)
У четвер на Львівщині очікується до 23° тепла
Буде сонячно