У Дніпрі ледь не помер 12-річний хлопчик, який випив велику дозу ліків для серця
Понад годину медики боролися за життя
У Дніпрі 12-річний хлопчик прийняв велику дозу пігулок для серця та пережив клінічну смерть. За його життя вони безперервно боролися 77 хвилин. Виявилося, дитина випила велику дозу антиаритмічного препарату, її терміново госпіталізували до реанімаційного відділення профільної лікарні. Про це повідомив у Facebook працівник Центру Віктор Пальчинський.
«Дуже хочу поділитися приємними вибуховими емоціями від врятованого молодого життя (12 років) нашою бригадою інтенсивної терапії і реанімації Центральної підстанції Дніпровської станції ЕМД у складі Олени Ткалич, Василя Іващенка, Олександра Ревкова», – написав Віктор Пальчинський.
Виявилося, що 12-річний хлопчик з невідомих причин випив велику дозу антиаритмічного препарату, що застосовують для нормалізації ритму скорочень серця. Батьки дитини – медики, спершу вони намагалися самостійно допомогти сину, а коли він втратив свідомість, викликали «швидку».
«На виклик терміново прибула бригада ЕМД Соборної підстанції, які виявили пацієнта з ознаками клінічної смерті, ввели в дію протокол “зупинка серця” та викликали на допомогу бригаду інтенсивної терапії і реанімації. Зусилля медики не зупиняли ні на секунду, бо тоді тільки вони вирішували долю цього молодого життя, і вони боролися за нього 77 хвилин», – повідомив Віктор Пальчинський.
Читайте також: на Рівненщині жінка померла під час лікування зубів в стоматкабінеті
Медикам вдалося відновити серцевий ритм, у хлопця зʼявилася цілеспрямована рухова активність, реакція на голос. Його терміново госпіталізували до реанімаційного відділення профільної лікарні. Згодом медики дізналися, що хлопчик живий, його стан стабільний.
varta1.com.ua: Новини
У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
Працівники водоканалу склали акт про витік води, і тепер власникам доведеться сплатити чималий штраф за неконтрольоване споживання
На станції метро у Києві загинув пасажир, впавши під поїзд (ФОТО)
Загиблого деблокували та підняли на платформу. Обставини встановлюватимуть правоохоронці
На вантажному вагоні в Одесі двох підлітків смерельно вразило струмом (ФОТО)
Встановлюються всі обставини події, після чого їй буде надана правова кваліфікація
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- При виконанні обовʼязків військової служби загинув воїн зі Львівщини Юрій Васильєв
- Сьогодні стелиться остання земна дорога для сімох загиблих на війні військовослужбовців з Львівщини
Коментарі