У двох областях під час час виконання робіт загинули енергетики: подробиці від Міненерго

Крім того, через на Донеччині через ворожий обстріл під землею залишалися 73 шахтарі

Прес-служба Міністерства енергетики України розповіла ситуацію в енергосистемі 29 червня.

"На Житомирщині — 31-річний електромонтер з експлуатації розподільних мереж потрапив під напругу під час огляду повітряної лінії. У Харківській області під напругу потрапив 40-річний майстер розподільних мереж. Лікарі швидкої констатували його смерть", — йдеться в повідомленні.

Окрім того, на Донеччині ворожий обстріл пошкодив повітряну лінію оператора системи розподілу. Відключилася підстанція та приєднані до неї побутові споживачі та шахта. У той момент у шахті перебувало 73 працівники, їх вивели на поверхню. Всіх споживачів заживили.

У Чернігівській області сьогодні вночі через обстріл одномоментно знеструмилися 413 абонентів у шести населених пунктах.

У Львівській області на території однієї з високовольтних підстанцій знайдено фрагмент касетного боєприпасу російської ракети Х-101.

Також у Міненерго нагадали, що графіки погодинних відключень споживачів сьогодні застосовуються з 00:00 до 24:00. У разі зміни ситуації інформацію оновлять.

«Основна причина обмежень — атаки ворога на енергетичну інфраструктуру та негативні наслідки цих атак. Звертаємося до споживачів з проханням у ті години, коли є електроенергія, споживати її відповідально. Це посилить стійкість енергосистеми», — наголосили енергетики.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові сталася масштабна ДТП (ФОТО)
  2. Наталія Шаховська зі значним відривом лідирує у першому турі виборів ректора Політехніки
  3. Українських дівчат треба зі школи готувати до захисту Батьківщини – радниця з гендерних питань ЗСУ
  4. На Тернопільщині знайшли мертвим 30-річного чоловіка, якого, як повідомили в поліцію його рідні, забрали з вулиці працівники ТЦК
  5. У Львові в перинатальному центрі 52-річна жінка народила п'яту дитину

Найчитаніше

  1. Пошуки трирічного хлопчика, якого всю ніч шукали сотні людей, увінчалися успіхом: дитину знайшли біля річки (ФОТО)
  2. У львівській лікарні у реанімації перебуває 17-річний юнак з важким захворюванням
  3. На Донеччині 10 березня загинув 26-річний захисник з Львівщини Петро Кіх
  4. На війні загинув Герой зі Львівщини Василь Маркевич
  5. Сьогодні перестало битися серце військовослужбовця Василя Мацька з Львівщини