У Франції загинув 5-річний українець, який з мамою втікав від війни
Батько хлопчика залишився в Україні

5-річного хлопчика збив водій електросамоката, близько 20:00 год., у середу ввечері на набережній. Про це повідомляє «Le Parisien».
Хлопчика збили на пішохідному переході, на велосипедній доріжці.
Команда рятувальників, яка прибула на місце події, його терміново евакуювала у тривожному стані до лікарні «Lenval».
Свідки надали першу допомогу потерпілому українцю, якого супроводжувала мати.
Сім’я приєдналася до друзів на Лазурному березі, щоб втекти від війни у своїй країні, де залишився батько.
Водія двоколісного взяли під варту за ненавмисне вбивство. Він також легко поранений, згідно з першими пробами, взятими поліцією, не вживав алкоголю.
За першими даними слідства, причиною цієї трагедії могло стати перевищення швидкості.
Міська влада попросила консула, щоб батько дитини, який перебуває в Україні через бойові дії, отримав дозвіл приїхати до Франції.
Раніше, у лобовому зіткненні загинув чоловік на самокаті.
varta1.com.ua: Новини

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Мешканець Львівщини намагався завезти до України російську літературу
- Понад 20 загиблих внаслідок ракетної атаки по Сумах: жахливі кадри з місця події (ФОТО/ВІДЕО)
- У Львові переселенець палив автівки цивільних перед тим чіпляючи на них номерні знаки ЗСУ
- Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
Найчитаніше
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- Місто на Львівщині попрощається з двома Героями
- Львівщина сьогодні прощається з військовослужбовцем, який трагічно загинув після повернення з війни
- На війні загинув 26-річний Герой зі Львівщини Олександр Дячишин
Коментарі