У харківський стрілялині загинув свідок у справі вбивства Дениса Вороненкова

018d30f148def64e49e206738e6e7395
018d30f148def64e49e206738e6e7395

Сьогодні, під час стрілянини у супермаркеті, загинув свідок у справі про вбивство колишнього депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова. Про це повідомляє медіапроект «Ґрати», на своїй сторінці у «Facebook».

«У перестрілці в Шевченківському районі Харкові був убитий Володимир Борох — один зі свідків у справі про вбивство депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова», — заявив адвокат Святослав Пархоменко, захисник Олександра Лося, підозрюваного в організації вбивства росіянина.

За даними ЗМІ, влітку 2017 року, поліція затримала Володимира Бороха разом із ще одним харків’янином Олександром Лосем, якого підозрюють в потуранні у вбивстві Дениса.

Водночас, адвокат Лося зазначив, що загиблий Борох був обізнаний щодо подробиць організації замаху і мав свідчити в суді.

До того ж повідомляється, що Борох був «правою рукою» Георгія Ісакова — поплічника терориста Жиліна, який входив до лав терористичної організації «Оплот». 2016 року він, разом із двома співучасниками, був засуджений у Харкові до п’яти років позбавлення волі за викрадення людини та вимагання, але вийшов з в’язниці за «законом Савченко».

Нагадаємо, біля супермаркету «Восторг», на вулиці Клочківській, близько 12:00 год., сталася стрілянина. Внаслідок перестрілки, загинула одна людина. Підозрюваний у злочині, під час переслудування поліції, підірвав себе на гранаті.