Причетний до перестрілки в Харкові, підірвав себе на гранаті | Новини Львова та Західної України| VARTA1

Причетний до перестрілки в Харкові, підірвав себе на гранаті

На Південному вокзалі, в Харкові, чоловік підірвав себе гранатою. За словами очевидців, місце події огороджено. На асфальті лежить відірвана голова. Про подію повідомляють на “Telegram”-каналі “Треш-Харків”.

Як розповів очільник поліції Харківщини, Валірій Сокуренко, перестрілка біля супермаркета та підрив чоловіка взаємопов’язані. 

UPD: Валерій Сокуренко назвав стрілянину біля супермаркету на Клочківській «бандитськими розбірками» і розповів, як розгорталися події: – Двоє харків'янин вийшли з супермаркету, вони направлялись до свого автомобілю, що був припаркований напроти. – Тут їх чекав зловмисник, зав'язалась перестрілка.– Внаслідок перестрілки один чоловік отримав тяжкі поранення і помер в кареті швидкої, іншого доставили з пораненнями стегна, плеча та голови до реанімації. Він у тяжкому стані. – Зловмисник на автомобілі Toyota RAV4 намагався зникнути з місця події, від'їхав декілька кілометрів та підпалив машину.– Поліція продовжила переслідувати зловмисника. Коли його наздогнали, чоловік дістав гранату і підірвав себе: «Так ми думаємо, що він підірвав себе. У нього було ще 4 гранати і пістолет». – Чоловік, який загинув від гранати, раніше судимий житель Донеччини, міста Горлівки. Останнім часом перебував у Харкові. «Є ключі від квартири, простежимо, де він проживав. Нам важливо вийти на замовників цього вбивства. Таке враження, що кілер замовників боявся більше, ніж поліцію. Замість того, щоб здатися патрульним, він підірвав себе. Думаємо, це не був нещасний випадок, але ми розберемося».– Особи всіх учасників подій встановлені поліцією: «Вони відносяться до людей, які порушують закон системно. Це була бандитська розбірка. На декого з них це вже третій замах на вбивство». ________Коментар очільника поліції Харківщини Валерія Сокуренка про перестрілку, внаслідок якої загинув чоловік, та вибух із другим загиблим.

Gepostet von UA: Харків am Freitag, 25. Oktober 2019

Поліція продовжила переслідувати зловмисника. Коли його наздогнали, чоловік дістав гранату і підірвав себе: «Так ми думаємо, що він підірвав себе. У нього було ще 4 гранати і пістолет».

Чоловік, який загинув від гранати, раніше судимий мешканець Донеччини, міста Горлівки. Останнім часом перебував у Харкові.

«Є ключі від квартири, простежимо, де він проживав. Нам важливо вийти на замовників цього вбивства. Таке враження, що кілер замовників боявся більше, ніж поліцію. Замість того, щоб здатися патрульним, він підірвав себе. Думаємо, це не був нещасний випадок, але ми розберемося».

Особи всіх учасників подій встановлені поліцією: «Вони відносяться до людей, які порушують закон системно. Це була бандитська розбірка. На декого з них це вже третій замах на вбивство».

 

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM