У Карпатах через аварійну зупинку підйомника, дві години проводили евакуацію туристів з висоти (ФОТО)
Люди «зависли над землею» на п’ятиметровій висоті
На Закарпатті упродовж двох годин гірські рятувальники та фахівці пожежно-рятувальної частини надавали допомогу людям, які застрягли на висоті через аварійну зупинку крісельного підйомника в смт Міжгір’я Хустського району.
Як повідомили у ГУ ДСНС у Закарпатській області, інформація про подію надійшла до Служби порятунку сьогодні об 11:35. З'ясувалось, що на канатній дорозі в районі гори Босничка вийшов з ладу крісельний підйомник. На час зупинки там перебувало 22 людини, з яких четверо дітей.
На місці події працювали бійці ДСНС та гірські пошуковці.
Читайте також: Карпати вже засипає снігом.
Станом на 13:45 усіх людей, які «зависли над землею» на п’ятиметровій висоті, вдалося успішно евакуювати з поламаного витягу. Ніхто з туристів медичної допомоги не потребував.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який 21 місяць вважався безвісти зниклим
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
- "На щиті" повернеться Герой зі Львівщини, який загинув у 2024 році
Коментарі