У Карпатах фіксують зниження температури повітря до мінус 30°
Суворі погодні умови продовжують наразі панувати в Карпатах
На одній з гірських ділянок державного кордону з Румунією прикордонники Чернівецького загону фіксують суттєве зниження температури повітря. Вдень - мінус 23- 25°, вночі - до мінус 30°, повідомляє ДПСУ.
І хоча сніг додає краси місцевим пейзажам, та водночас ускладнює пересування прикордонними дорогами і стежками, що може нести небезпеку для здоров’я та життя людини.
Читайте також: У Львові на три доби запроваджено І рівень небезпеки
Нагадаємо минулої доби на Закарпатті прикордонники відділу «Ділове» Мукачівського загону разом із співробітниками Рахівського гірського пошуково-рятувального відділення впродовж восьми годин шукали трьох чоловіків, які заблукали у горах. Дві доби вони блукали засніженим високогір’ям, а потім все ж вирішили покликати по допомогу.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Україна перетворилася на законну ціль, - парламентар Ірану
- У пунктах пропуску на кордоні з Польщею працюватиме новостворена група контролю пасажирських та вантажних перевезень
- У Рівному дівчата знімали відео під російську музику біля портретів загиблих Героїв
- Нардепам доведеться обирати між парламентом та фронтом, - Зеленський
- У Львові встановлять лавки з сонячними батареями
Коментарі