У Координаційному штабі розповіли скільки окупанів повторно здалось у полон після обміну
У Координаційному штабі зазначили, що після повернення до Росії багатьох звільнених військовополонених знову відправляють на фронт без права відмови
В Україні вже перебувають 20 російських військовослужбовців, які повторно здалися в полон після обміну. Це свідчить про те, що Україна дотримується норм міжнародного гуманітарного права.
Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.
У Координаційному штабі зазначили, що після повернення до Росії багатьох звільнених військовополонених знову відправляють на фронт без права відмови. Через це частина з них свідомо обирає повторну здачу в український полон замість участі в бойових діях.
За словами представників штабу, дедалі більше російських військових розуміють, що умови утримання в Україні суттєво відрізняються від тієї інформації, яку поширює російська пропаганда.
"Для нас важливо, щоб якомога більше росіян здавалися в полон. Кожен такий військовополонений поповнює обмінний фонд і збільшує наші можливості повертати додому українських Захисників з російської неволі. Коли російські окупанти обирають полон замість загибелі, це означає більше шансів для наших людей повернутися додому", — зазначив заступник голови Координаційного штабу Андрій Юсов.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Завдяки новій тактиці атаки на російські НПЗ стали ефективнішими
Оператори безпілотників розповіли, що вибір цілей ґрунтується на технічному аналізі з урахуванням логістики
НАТО анонсувало зустріч Драпатого з командувачем США
В Альянсі наголосили, що продовжують приділяти значну увагу підтримці оборони України
Абітурієнти зможуть отримати гранти на навчання у 2026 році
МОН запевняє, що практика надання грантів, яка діяла минулого року, буде збережена
Коментарі