У Києві під час нічного рейду заблокували два перевантажені зерновози

Львів

Кожному перевізнику загрожує по 51 тисячі гривень штрафу за руйнування доріг

Під час чергового нічного патрулювання у столиці інспектори Укртрансбезпеки виявили дві вантажівки MAN, які рухалися містом із суттєвим перевищенням допустимих норм. Водіям зерновозів запропонували пройти зважування на спеціальному пункті контролю, де фахівці зафіксували масштабні порушення габаритно-вагових параметрів. Про це повідомили в Укртрансбезпеці.

Під час перевірки першої вантажівки з'ясувалося, що її загальна маса становила понад 59 тонн при дозволених 44 тоннах. Навантаження на строєну вісь цього автомобіля перевищило норму на понад 72%, досягнувши 41,34 тонни замість дозволених 24 тонн. Другий зерновоз важив майже 58,8 тонни, а навантаження на його строєну вісь становило трохи більше 32 тонн.

За такі грубі порушення законодавства передбачена сувора відповідальність, тож перевізникам доведеться сплатити по 51 тисячі гривень штрафу за кожен випадок. До повного усунення виявлених порушень, тобто до перевантаження надлишкового зерна в інші автомобілі, обидва транспортні засоби заблокували на спеціальному майданчику.

В Укртрансбезпеці наголошують, що дотримання вагових обмежень є критично важливим для збереження дорожнього покриття та безпеки усіх учасників руху. Спроби зекономити на логістиці та возити наднормові вантажі призводять не лише до руйнування інфраструктури, але й до значних фінансових збитків для самих підприємців через великі штрафи.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У центрі Львова невідомі нищать обладнання і сантехніку інклюзивної громадської вбиральні (ВІДЕО)
  2. Києво-Печерську лавру тимчасово закрили для відвідувачів
  3. Українців хочуть карати великими штрафами та тривалим ув’язненням за образу військових
  4. Макрон заявив, що розподіл сил в Україні значно змінився
  5. У Львові ТЦК затримали адміністратора мережі Telegram-каналів «Труха» (ВІДЕО)

Найчитаніше

  1. У Львові розпочинають ремонт ще однієї вулиці, на місяць перекриють рух транспорту
  2. Стали відомі подробиці смертельної автопригоди в якій електромобіль впав у річку на Львівщині
  3. Пасажирка водія, який скоїв у Києві ДТП з чотирма загиблими, розповіла деталі аварії
  4. У Львові ТЦК затримали адміністратора мережі Telegram-каналів «Труха» (ВІДЕО)
  5. Суддя з Львівщини сяде на вісім років за грати