У Львові 16 лютого попрощаються з капітаном поліції і багатодітним тероборонівцем, які полягли на полі бою
Поховають Героїв Андрія Муравського та Валерія Голенкова на Личаківському цвинтарі
![жалоба](/uploads/media/21/8e/218efb9b4f1fd1a6f6438284f321d634_w960.jpg)
Завтра, 16 лютого, Львів попрощається з двома Героями. Андрій Муравський та Валерій Голенков загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.
Як повідомляє ЛМР, чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11), об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.
Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.
![](/uploads/media/2b/38/2b38f1e0ff98040905fcd0c7ff3yzd46_w640.jpg)
Андрій Муравський (18.01.1972-07.02.2023) Львів’янин.
Навчався у Львівській середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 Львівської міської ради. Закінчив колишнє Львівське медичне училище. Після завершення навчання проходив військову службу в місті Перечин (Закарпатська область).
У мирний час працював зубним техніком в міській поліклініці, згодом почав займатися виготовленням меблів. Захоплювався стрільбою з лука, у юному віці брав участь у змаганнях зі стрільби.
Із початком повномасштабного вторгнення рф добровольцем став на захист Батьківщини від загарбників. Боронив територіальну цілісність та незалежність держави у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони Регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України.
У Андрія Муравського залишилися батьки, дружина, четверо дітей, онук, брат та сестра.
![](/uploads/media/71/ae/71aeff23786d29a52a5a593f0c4b43ca_w640.jpg)
Валерій Голенков («Калина») (25.02.1972-02.02.2023) Львів’янин.
Навчався у Львівській середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 Львівської міської ради. Закінчив Відокремлений структурний підрозділ «Технологічний фаховий коледж Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України». Займався вільною боротьбою.
Протягом 1990-1992 років проходив військову службу у місті Миргород Полтавської області.
Капітан поліції. Працював у органах внутрішніх справ у місті Львові.
Із перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації, попри статус людини з інвалідністю, вступив до лав 125-ї окремої бригади територіальної оборони Регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Загинув, рятуючи свого побратима.
У Валерія Голенкова залишилися мама, дружина, син, донька, зять, брат та двоє онуків.
Як повідомлялося, на війні загинув вчитель зі Львівщини.
![](/uploads/media/e6/6f/e66f643af512f20e069a26e428a7ba94_w960.jpg)
Повітряна тривога: злетів носій «Кинжалу»
Не ігноруйте сигналів повітряної тривоги
![](/uploads/media/ec/d1/ecd1eb3a5bbe998c366ed38333bdab93_w640.jpg)
Увага! По Україні оголошена масштабна повітряна тривога
Пройдіть в укриття!
![](/uploads/media/7f/57/7f57e6bf3e8412d40e9417104d625d18_w1280.jpg)
Повітряна тривога по Україні: існує загроза ракетних ударів
Не ігноруйте сигналів небезпеки!