У Львові через потепління призупинятимуть опалення
«Львівтеплоенерго» буде призупиняти подачу опалення вдень з 10:00 до 16:00
За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології, найближчі кілька діб вдень температура сягатиме 17-19 градусів тепла. Відтак, через значне потепління ЛМКП «Львівтеплоенерго» буде призупиняти подачу опалення вдень з 10:00 до 16:00, а всі об’єкти теплопостачання працюватимуть в економному режимі.
Водночас, тепловики наголошують, що мешканці можуть самостійно регулювати подачу тепла на будинковому вводі, а у будинках, де встановлені ІТП, регулювання подачі опалення відбувається автоматично.
«Температура теплоносія, який подається до будинку, залежить від температури зовнішнього повітря. Згідно з встановленим температурним графіком, температура теплоносія зменшується, якщо надворі тепло і, навпаки - збільшується, якщо надворі холодно.
Синоптики прогнозують сьогодні вдень 9 – 11° тепла; 5 березня: вдень 10 – 15° тепла; 6 березня: вдень 13 – 18° тепла; 7-8 березня: вдень 14 – 19° тепла. Тож, з огляду на стрімке зростання температури, плануємо вже від сьогодні призупиняти подачу опалення там, де є технічна можливість – тобто, де котельні не задіяні в подачі гарячої води. Йдеться про денний час з 10:00 год і до 16:00 год. А загалом усі наші об’єкти теплопостачання (котельні), будуть працювати в економному режимі.
Читайте також: Якою буде погода у Львові та області 4 березня
Такі дії дадуть можливість уникнути перегрівів у квартирах, а також мешканці економитимуть кошти за оплату за опалення. Натомість наші фахівці будуть постійно моніторити температурні показники, і в разі похолодання, опалення буде подаватися у звичному режимі», - розповів Олександр Одиниць, директор ЛМКП «Львівтеплоенерго».
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який 21 місяць вважався безвісти зниклим
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
- "На щиті" повернеться Герой зі Львівщини, який загинув у 2024 році
Коментарі