У Львові керівник поштового відділення привласнював пенсії та субсидії громадян
Поліцейські задокументували вісімнадцять подібних випадків
У Львові судитимуть керівника відділення пошти, обвинуваченого у привласненні пенсій та субсидій.
Як встановили правоохоронці, обвинувачений привласнив кошти вісімнадцятьох громадян на загальну суму понад 63 тисячі гривень.
Зловживаючи службовим становищем, тимчасово виконуючий обов’язки начальника одного з львівських відділень поштового зв’язку несанкціоновано втручався у роботу автоматизованої системи. Він змінював відомості щодо належних громадянам до виплати пенсій та субсидій та, маючи доступ до готівкових коштів у касі, привласнював їх.
Поліцейські задокументували вісімнадцять подібних випадків, внаслідок чого потерпілим було завдано матеріальної шкоди на загальну суму більше 63 тисяч гривень.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч.4 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) ККУ, завершене. Обвинувальний акт скерований на розгляд суду.
Максимальне покарання, передбачене санкцією статті - позбавлення волі на строк до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
Коментарі