У Львові кілька днів поспіль фіксують температурні рекорди

Третій день поспіль у місті перевищено багаторічний максимум температури повітря

У суботу, 8 березня, у Львові вкотре зафіксували новий температурний рекорд для цієї дати – 20,5°С тепла. Про це повідомили у Львівському обласному гідрометеорологічному центрі. 

«8 березня у Львові перевищено багаторічний максимум температури повітря для цього дня – 20,5°С тепла (14,9°С тепла спостерігалося у 2019 році)», - йдеться у повідомленні.

7 березня у Львові перевищено багаторічний максимум температури повітря для цього дня +19°С (+16,6°С спостерігалося у 2007 році).

А 6 березня температура повітря у Львові перевищила показники за останні 79 років і становила 19,4°С.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  2. Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати
  3. Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
  4. На Львівщині відремонтують дорогу в напрямку кордону з Польщею
  5. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях

Найчитаніше

  1. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  2. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
  3. Зупинилося серце воїна з Львівщини Миколи Безика, який захищав Україну з перших днів великої війни
  4. На Тернопільщині варена картопля коштувала життя двом чоловікам (ФОТО)
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим