У Львові у півмарафоні брали участь українці, які отримали поранення через агресію рф

Сьомий півмарафон у Львові

Сьогодні у Львові вже всьоме відбувся півмарафон на дистанції – 21 км, 5 км та 1,6 км

Про це повідомили у Львівській міськраді.

Особливість цьогорічного марафону його соціальна і благодійна складова – частину коштів передадуть благодійному фонду «Незламні» для облаштування дитячої реабілітації в лікарні Святого Миколая. Відтак організатори марафону ввели нову дистанцію – «Миля Незламності», і учасниками забігу стали також наші Герої-захисники та незламні українці, серед яких 12-ти річна Яна Степаненко, що отримала поранення під час обстрілу вокзалу у Крематорську.

Всього було 15 учасників.

«Я лише нещодавно стала на бігові протези, а зазвичай ходжу на звичайних. Тому лише вчуся бігати, трохи страшно, бо ще не звикла. Та хочу підтримати дітей, які теж втратили ноги і не можуть бігати. Хочу, щоб вони побачили мій вчинок і сказали собі: «Так! Я теж це зможу! Я теж зможу бігати!», – зазначає Яна Степаненко.

Загалом у заході взяли участь близько 1800 учасників-аматорів та 65 спортсменів, адже в рамках події відбувалися два чемпіонати України – на дистанціях 21 і 5 км. За їх результатами буде формуватися збірна України на Чемпіонат світу, що відбудеться 1 жовтня у Ризі.

varta1.com.ua: Новини

Юлія Зуб