У суботу у Львові відновлюють безкоштовні пересадки у громадському транспорту
Пасажири, які користуються картками ЛеоКарт або мобільним додатком, знову зможуть змінювати транспорт в межах 40 хвилин без додаткової оплати.
Від суботи, 11 квітня, у Львові повертають послугу безкоштовних пересадок для користувачів електронної системи оплати. Про це повідомив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.
Послугу було тимчасово призупинено на один місяць як антикризовий захід через зростання цін на пальне.
Принцип пересадки залишається незмінним: пасажир має 40 хвилин з моменту першої валідації, щоб змінити будь-яку кількість автобусів, трамваїв чи тролейбусів. Кожну таку поїздку необхідно обов’язково фіксувати на валідаторі, інакше вона вважатиметься неоплаченою, а пасажиру загрожуватиме штраф.
У ЛКП «Львівавтодор» звертають увагу на технічні особливості:
- Для користувачів додатка LeoCard: квитки, придбані «про запас» у період з 11 березня по 11 квітня, не стануть пересадковими. Вони діятимуть лише на одну поїздку до кінцевої зупинки.
- Для власників загальних ЛеоКарт: під час кожної пересадки система може тимчасово резервувати кошти на рахунку. Однак вночі дані обробляються, і всі поїздки в межах 40 хвилин зарахуються як одна, а зарезервована сума повернеться на баланс.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- В Україні змінять виплату соціальної допомоги
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
Найчитаніше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- З понеділка повністю припинять пропуск пасажирських автобусів до Польщі через «Шегині»
- В Україні змінять виплату соціальної допомоги
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад два роки вважався безвісти зниклим
- У Львові стався напад на працівниць контролю ЛКП “Львівавтодор” (ВІДЕО)
Коментарі