У Львові винесли вирок організаторці осквернення пам'ятника Бандері (ВІДЕО, ФОТО)

ЗМІ дізналися відомості про неї

Скріншот з відео

Галицький районний суд міста Львова виніс вирок ІТ-cпеціалістці Вікторії Бибель за осквернення пам’ятника Степанові Бандері у Львові. Засуджена жінка заплатила двом хлопцям за те, щоб вони облили пам’ятник червоною фарбою. Про це повідомляє видання zaxid.net

Згідно матеріалу, суд призначив Вікторії Бибель п’ять років в’язниці, але звільнив від покарання з дворічним іспитовим терміном.

У вироку суду, який винесли у вересні 2023 року, вказано, що у січні 2021 року Вікторія Бибель захотіла осквернити пам’ятник Степанові Бандері у Львові та запропонувала своєму знайомому облити пам’ятник червоною фарбою.

Знайомий Бибель погодився та залучив ще одного свого товариша, яким Вікторія Бибель заплатила дві тисячі гривень.

В ніч 5 лютого 2021 року двоє хлопців облили пам’ятник червоною фарбою.

У матеріалах справи зазначені дані підсудної.

Дані про засуджену: Вікторія Бибель є уродженкою села Звенигород на Тернопільщини. Вона навчалась у «Львівській політехніці» за напрямком комп’ютерна інженерія. Обвинувачена є ФОПом, її основний вид діяльності – комп’ютерне програмування.

Вікторію Бибель обвинувачували в організації осквернення пам’ятника, «спорудженого в пам’ять особи, яка захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, борця за незалежність України у ХХ столітті». Під час судового розгляду обвинувачена визнала свою провину.

Призначаючи покарання суд врахував, що Вікторія Бибель разом із родичами доглядає за своїй батьком-військовим, який отримав бойове поранення під час повномасштабного вторгнення.

Справу розглянула суддя Христина Мисько, яка визнала обвинувачену винною та призначила їй п’ять років тюрми, однак звільнила від відбування покарання з дворічним іспитовим терміном.

На вирок ще може бути подана апеляція.

Читайте також:  5 лютого, близько 2:20 год, невідомі особи облили фарбою пам’ятник Степану Бандері на площі Кропивницького, у Львові

Також раніше суди призначили умовні терміни двом виконавцям наруги над пам’ятником Степанові Бандері.

 

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також