У Львові визначилися, куди поселятимуть українців, які евакуюються через підрив Каховської ГЕС

Працювала міська комісія

Фото: Андрій Садовий/ФБ

Сьогодні, 6 червня, у Львові оперативно зібрали засідання міської евакуаційної комісії, де пропрацьовують питання прийому українців, яких можуть евакуйовувати з підтоплених внаслідок підриву Каховської ГЕС населених пунктів. Про це повідомила пресслужба ЛМР.

«Працює евакуаційна комісія. Головне повідомлення – Львів готовий до прийому українців, які постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС. 

Зараз чекаємо на інформацію від Херсонської ОВА. Якщо буде потреба, наші служби протягом 3-х годин розгорнуть прихистки. Досвід вже є.

В небезпеці залишаються мешканці лівого берега Дніпра, який є окупованим. Ми не знаємо, яка до них доходить інформація, і чи є взагалі у них можливість евакуюватись», - повідомив мер Львова Андрій Садовий.

У місті розглядають варіант розконсервування літніх модульних містечок, що є у Стрийському парку, на вул. Пулюя та на Сихові. А також, за необхідності, тимчасові прихистки розгорнуть у закладах освіти, в яких завершилось навчання. 

У Львові на вул. Костя Левицького, 67 діє Міський центр підтримки вимушено переміщених осіб. 

Центр працює за таким графіком: понеділок-четвер – з 9.00 до 18.00 год., п’ятниця – з 9.00 до 16.00 год. (без обідньої перерви). 

Читайте також: росіяни підірвали Каховську ГЕС

Контакти: +38 050 555 44 61, centrsp@gmail.com. 

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також