У Львові з військовими почестями проведуть в останню путь бійця добробату
Василь Запорожченко захищав Україну з 2014 року
![](/uploads/media/74/6e/746e89fda7f2f901413d162ec0e9750f_w320.jpg)
Завтра, 19 жовтня, Львів попрощається з Героєм Василем Запорожченком.
Як повідомляє ЛМР, чин похорону розпочнеться об 11:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі.
Міська церемонія прощання з військовим на площі Ринок відбудеться об 11:30 год.
Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11)–пл. Катедральна–пл. Ринок (міська церемонія прощання)–вул. Руська–вул. Підвальна–вул. Володимира Винниченка–пл. Соборна–вул. Пекарська–вул. Шімзерів–вул. Мечникова–Личаківський цвинтар.
На будівлях вздовж маршруту колони вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.
Василь Запорожченко (1967–2022). У мирний час впродовж тривалого періоду був шахтарем.
Учасник АТО. У 2014–2017 роках боровся із російськими окупантами у складі 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних сил України.
Із початком повномасштабного вторгнення, попри отримані травми та незадовільний стан здоров’я, став на захист Батьківщини. Боронив Україну у складі Добровольчого батальйону «ОУН» при 72-й окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних сил України.
![](/uploads/media/cc/e3/cce374a100cyz9fee7011b6ac913a470_w640.jpg)
Як повідомлялося, на Львівщині попрощалися з батьком чотирьох дітей, який загинув у боях за Україну.
![](/uploads/media/0a/yz/0ayz038855fd0a5f744776e5fec5ea0b_w1280.jpg)
Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Усі в укриття!!!!
![](/uploads/media/1e/29/1e294b3fee7c98eaa974e24ae03yzab4_w960.jpg)
Долар знову дешевшає: курс валют у банку станом на 19 листопада
Стосується і євро
![](/uploads/media/60/cc/60cc7343364966741440030f18403876_w960.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!