У Львові заборонили діяльність московського патріархату

Офіційно

Фото: За Збручем

У Львові заборонено діяльність московського патріархату, таке рішення сьогодні прийняли під час засідання сесії Львівської міської ради, повідомив на своїй сторінці у «Facebook» депутат ЛМР Юрій Ломага.

«Мною була підготована ухвала про заборону діяльності Української православної Церкви московського патріархату та Української правовірної греко-католицької Церкви «Група Догнала» на території Львівської міської територіальної громади і я дякую колегам-депутатам, які підтримали цю ініціативу.

Діяльність цих структур носить відвертий антидержавницький та антиукраїнський характер, а враховуючи факти, які відбулись на території Львівської міської територіальної громади, свідому та відкриту спекуляцію на релігійних віруваннях наших громадян з боку російських окупантів, зокрема, що стосується діяльності на території України Української православної Церкви московського патріархату та Української правовірної греко-католицької Церкви «Група Догнала», яка призводить до штучного протистояння і розколу українського суспільства на релігійній основі, з метою консолідації українського народу, ми ухвалили відповідне рішення.

Російській агентурі не місце у Львові. Московський патріархат і «Група Догнала» несуть загрозу національній безпеці України», — зазначає у повідомленні Юрій Ломага.

Як повідомлялося, на Львівщині діє 45 парафій Московського патріархату.

Читайте також