У НАТО відповіли Україні щодо вимоги надати касетні боєприпаси

НАТО не рекомендувало і не постачало ці види зброї

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг відкидає вимогу України про надання касетних боєприпасів та фосфорної запалювальної зброї.

Як пише «Європейська правда», про це він сказав в інтерв'ю німецькому телеканалу ntv на Мюнхенській конференції з безпеки.

«НАТО не рекомендувало і не постачало ці види зброї. Ми постачаємо артилерію та інші види озброєнь, але не касетні бомби», - сказав Столтенберг.

Напередодні український віцепрем'єр-міністр Олександр Кубраков закликав до надання касетних боєприпасів і фосфорної зброї - застосування обох видів зброї є суперечливим, а касетні боєприпаси заборонені міжнародним правом.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у суботу на полях Мюнхенської конференції заявив, що у разі надання українським силам касетних боєприпасів, ці снаряди будуть використані виключно проти російської армії.

«У нас є докази, що рф використовує касетні боєприпаси. Ми розуміємо, що ці снаряди - спірне питання у світі. Ми не є частиною конвенції, яка забороняє використання касетних боєприпасів. Тому легально - жодних перешкод. І якщо ми отримаємо снаряди, вони будуть використані виключно проти російських військових сил», - сказав він.

Раніше повідомлялося, у НАТО назвали дві помилки путіна під час вторгнення в Україну.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
  2. Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
  3. Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
  4. На Львівщині суд пом’якшив запобіжний захід синові депутата, який скоїв смертельну ДТП
  5. У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)

Найчитаніше

  1. У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
  2. У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
  3. На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
  4. Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
  5. У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря