У поліції повідомили про підозру Івану Спринському за облиття фарбою Генадія Васьківа (фото, відео)

enen
enen

Громадському активісту Івану Спринському, який підозрюється в облитті фарбою посадовців Львівської міської ради, правоохоронці повідомили про підозру в хуліганстві. Про це сьогодні написали у відділі комунікації поліції у Львівській області.

Нагадаємо, 24.05.2019 р., засідання Виконкому у Львівській міській раді, завершилося облиттям заступника мера Генадія Васьківа зеленою фарбою. 

"Правопорушнику, котрий облив фарбою посадовців Львівської міської ради, правоохоронці повідомили про підозру в хуліганстві. За скоєне 33-річному львів’янину загрожує покарання — штраф або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на термін до п’яти років.
Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що 25 травня, у період від 10.00 до 10.30 год., підозрюваний, 33-річний львів’янин, перебуваючи у приміщенні Львівської міської ради, зайшов у залу, де проводилось засідання виконавчого комітету ЛМР, розпочав конфлікт з двома посадовцями ради, після чого облив фарбою, пошкодив їх одяг, а також майно міськради", — йдеться у повідомленні поліції.


За фактом події відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 (хуліганство) КК України. Санкція статті передбачає покарання — штраф від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на термін до шести місяців, або обмеження волі на термін до п’яти років.

«Правопорушнику повідомлено про підозру у скоєнні кримінального злочину. Досудове розслідування триває», — повідомили у пресслужбі поліції.

Нагадаємо, що Іван Спринський, учасник ГО «Рабів до раю не пускають» львівський громадський діяч та активіст.

У відповідь на звинувачення, Іван Спринський вказав на неприпустимість з боку пресслужби звинувачувати людину без доказу та суду.«Впевнена, що особа притягаються до відповідальності - В процесуальний ПОРЯДОК та в спосіб передбачений Законом України. Ніхто не може бути звинувачений до того моменту, поки не буде обвинувального Вироку суду, Вступивший в законну силу. Згідно ч. 5 ст. 17 КПК Поводження з особою, вина якої у вчиненні кримінального правопорушення не встановлена обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили, має відповідати поводженню з невинуватою особою. ТАК ЩО ПРАВООХОРОНЦІ НЕ ПРАВІ, порушили презумпцію невинуватості та вчинили Кримінальний злочин — перевищення повноважень. Відреагуємо», — вдреагувала на подію Лариса Криворучко.

Відео події

https://www.facebook.com/andriy.moskalenko/videos/2663370477066529/