У Повітряних силах таки зафіксували проліт ракет над Румунією

Румунський уряд раніше не підтвердив цю інформацію

ФОТО: ілюстративне

Повітряні сили України чекають матеріалів міжнародних партнерів, але наполягають, що за даними наших радіолокаційних засобів, 2 ракети рф , випущені по Україні 10 лютого, залетіли в повітряний простір Молдови й Румунії.

Про це повідомив речник Повітряних сил Юрій Ігнат на спецбрифінгу 10 лютого.

“Є радіолокаційні дані, засоби об’єктивного контролю. Безумовно, країни-члени НАТО теж спостерігали за цією ситуацією. Думаю, що будуть матеріали на підтвердження цього (дані систем спостереження, радарів –ред.). Ми дочекаємося того, що будуть надані матеріали, де дійсно пролітали ці ракети (одна чи більше). За нашими даними, радіолокаційними засобами спостерігалося саме дві ракети “Калібр”, - зазначив речник.

Ігнат нагадав, що противник не вперше використовує повітряний простір інших держав для подібних провокацій. Територія Молдови використовувалась щонайменше три рази, щоб завдавати ударів по західних та центральних областях України. Цього разу було зачеплено територію іншої держави, до того ж – країни-члена НАТО.

Нагадаємо, у Міністерстві оборони Румунії не підтверджують інформацію про проліт російської ракети над територією країни 10 лютого.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк