У РФ проблеми із забезпеченням військ

Закінчуються запаси боєприпасів та продовольства

Підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України та протиповітряної оборони Сухопутних військ за попередню добу уразили 1 літак, 6 БПЛА та 2 вертольоти. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Авіація Повітряних Сил завдавала нищівних ударів по скупченнях техніки та живої сили противника, вела повітряні бої і здійснювала перехоплення повітряних цілей. Відзначено більш активні дії авіації ворога за останню добу.

У противника не зникли суттєві проблеми із забезпеченням своїх військ.

Російські окупаційні війська, що діють на території України мають запаси боєприпасів та продовольства не більше ніж на три дні. Аналогічною є ситуація з пальним, поповнення яким, здійснюється шляхом перевезення автоцистернами.

Трубопровідне сполучення для забезпечення потреб угруповання військ окупантам організувати не вдалося.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  4. росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
  5. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  4. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим