У РНБО розʼяснили рішення про обмеження використання Telegram
Офіційна позиція керівника РНБО Олександра Литвиненка
Рішення Національного координаційного центру кібербезпеки про обмеження використання функції месенджера Telegram має рекомендаційний характер для Кабінету міністрів і не стосується офіційних Telegram-каналів органів державної влади. Про це йдеться в коментарі секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Литвиненка щодо питання використання Telegram, оприлюдненого у Фейсбуці.
«За результатами наради рекомендовано обмежити використання функції месенджера Telegram для службового листування зі службовою метою та на службових пристроях. Рішення НКЦК носить рекомендаційний характер для уряду, проте не стосується офіційних telegram-каналів органів державної влади», - йдеться в коментарі.
Нагадаємо, з метою мінімізації цих загроз було прийнято рішення щодо заборони встановлення та використання Telegram на службових пристроях працівників органів державної влади, військовослужбовців, працівників сектору безпеки і оборони, а також підприємств – операторів критичної інфраструктури.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Зеленський називає вибори під час війни ризиком
- Прокуратура опублікувала відео моменту наїзду двох BMW на батька з дитиною у Львові
- Зеленський назвав збитки Росії від ударів по складах Wildberries
- У Львові молодик вбив військовослужбовця ТЦК молодшого сержанта Олександра Боднара
- У Львові водії двох BMW збили чоловіка та його доньку
Коментарі