У Тернополі водій легковика збив на пішохідному переході двох дітей
На місце події виїжджала слідчо-оперативна група
Вчора, 18 вересня, у Тернополі близько 16:40 години під колеса автомобіля потрапило двоє дітей. Потерпілих госпіталізували до медзакладу. Причини дорожньо-транспортної пригоди, в якій постраждало двоє дітей, встановлюють слідчі Тернопільського районного управління поліції. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Тернопільській області.
"У ході перевірки працівники поліції встановили, що водій автомобіля Volkswagen Passat, рухаючись вулицею Текстильна, допустив наїзд на дітей, які знаходилися на нерегульованому пішохідному переході", - йдеться у повідомленні поліції.
Потерпілих з тілесними ушкодженнями бригада екстреної меддопомоги доправила до лікарні. Загрози життю школярів немає.
Раніше повідомляли, у Львові п'яний водій скоїв смертельну ДТП (ФОТО)
У водія взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. За даним фактом відкрите кримінальне провадження відповідно до статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Триває слідство.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі