У Тернополі жінка зламала ногу в салоні маршрутного таксі

Водій маршрутки застосував екстрене гальмування і як наслідок - впала пасажирка

У Тернополі в салоні маршрутного таксі травмувалася жінка.

Як повідомили у поліції, з переломом ноги 2 червня до лікарні бригада екстреної медичної допомоги госпіталізувала жительку обласного центру 1952 року народження. Травми пенсіонерка отримала в маршрутному автобусі. Про нещастя на спецлінію поліції повідомив черговий лікар.

Читайте також: На Львівщині у ДТП травмувалися дев’ятеро людей

На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. У ході перевірки стало відомо, що водій маршрутки марки MAN A21, рухаючись вулицею Руська в напрямку Мазепи, застосував екстрене гальмування і як наслідок - впала пасажирка. Водій попередньо тверезий.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Києво-Печерську лавру тимчасово закрили для відвідувачів
  2. У МОУ оголосили, хто займе 50% посад штурмовиків та піхотинців
  3. У Львові засудили водія комунального автобуса, який на смерть збив прокурора
  4. У вівторок Львів попрощається з воїнами Віталієм Максимцем, Дмитром Кобановим, Олегом Руденком та Петром Теленьком
  5. Львівщина сьогодні прощається із сімома військовослужбовцями полеглими на війні

Найчитаніше

  1. Пасажирка водія, який скоїв у Києві ДТП з чотирма загиблими, розповіла деталі аварії
  2. Суддя з Львівщини сяде на вісім років за грати
  3. Кабінет Міністрів України вніс зміни в систему бронювання військовозобов’язаних
  4. Стали відомі подробиці смертельної автопригоди в якій електромобіль впав у річку на Львівщині
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2025 року