У Зеленського нагадали, коли можуть розпочатися перемовини з кремлем
Подоляк наголосив, що війна повинна закінчиться перемогою України
Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк вкотре наголосив, що переговори з кемлем можуть розпочатися лише тоді, коли країна-агресорка росія виведе війська з території України.
Про це представник ОП написав у своєму Twitter.
«Переговори можуть розпочатися, коли росія виведе війська з території України. Інші варіанти лише дають рф час перегрупувати сили й відновити бойові дії будь-якої миті», - зауважив Подоляк.
Він наголошує: війна повинна закінчиться перемогою України, а росія зобов'язана вивести свої війська. В інакшому випадку, додає радник керівника ОП, - це привід для відновлення бойових дій у будь-який момент.
Раніше повідомлялося, в ОП розповіли, чого чекати від росії на річницю вторгнення.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- На Львівщині прокурор насмерть збив пішохода
- На трасі М-30 зупинили вантажівку з фальшивими номерами
Коментарі