Удар по Грозі на Харківщині: голова ОВА розповів, скільки дітей залишилися сиротами

Загинуло 53 людини, ще 5 зникло безвісті

ФОТО: наслідки обстрілу по Грозі на Харківщині

У селі Гроза на Харківщин внаслідок теракту загинули 53 людини, безвісти зниклими досі вважаються 5 осіб. Також 6 дітей в цьому селі залишилися повними сиротами. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов в ефірі телемарафону.

За його словами, постраждалі сімʼї отримають виплати з обласного бюджету.

«Працюємо над тим, щоб ці діти та усі постраждалі сім'ї в Грозі отримали необхідну їм допомогу. Наразі продовжуємо переговори з усіма нашими міжнародними партнерами щодо подальшої системної допомоги постраждалим. Підтримуємо комунікацію з кожною сім'єю, вивчаємо їх потреби, щоб кожна сім'я і далі отримувала потрібну допомогу», – запевнив Синєгубов.

За словами голови ОВА, влада тримає контакт з вцілілими родичами осиротілих дітей. Тому інститут всиновлення будуть запровадження у разі необхідності. Хоча є велика кількість українських сімей, які готові допомогти цим дітям.

Як повідомлялося: у  Грозі поховали перших загиблих внаслідок жахливого ракетного обстрілу (ФОТО).

Він нагадав, що, за останніми даними, кількість загиблих цивільних людей у Грозі складає 53 людини. Ще 5 людей наразі вважаються зниклими безвісти. На місці удару знайдено фрагменти тіл, які потребують ідентифікації. Найближчим часом у селі Гроза відбудуться поховання загиблих.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також