«Укргазбанк» пропонує по 100 тисяч рублів військовим рф за здачу в полон

Кожному російському загарбнику, який наважиться здатися в полон зі зброєю та технікою, виплатять по 100 тисяч рублів готівкою

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Державний «Укргазбанк» заявив, що готовий віддати всю готівку в рублях тим військовим, які здаватимуться в полон ЗСУ разом з технікою та зброєю.

Про це йдеться у заяві банку у «Facebook».

«Ми готові віддати всю готівку в рублях тим військовим, які здаватимуться в полон ЗСУ разом з технікою та зброєю.

Всі ми знаємо, що російському війську бракує мотивації, тому ми вирішили трохи підштовхнути їх до прийняття вірного рішення і готові заплатити більше грошей, ніж пропонують їм вдома. Навіть більше тієї посмертної виплати, на яку спромоглася їхня держава.

До того ж разом з грошима вони отримають шанс врятувати своє життя, яке вони точно втратять тільки-но піднімуть зброю в Україні. Для цього потрібно небагато: здатися в полон нашим героїчним Збройним силам та віддати всю техніку та зброю», зазначається у заяві банку.

Також наголошується, що «гості» ці із далекого минулого, де не працюють платіжні системи «Visa» та «Mastercard», тому виплати гарантуємо лише готівкою. Ці гроші для нас не мають жодної цінності, ну не спалювати ж їх, до того ж це не екологічно!».

«Готові запропонувати кожному російському загарбнику, який пристане на нашу пропозицію та наважиться здатися в полон зі зброєю та технікою по 100 тисяч рублів готівкою.

Отже, звертаємось до російських військових: здавайтесь і здавайте зброю, бо це ваш шанс зробити бодай єдиний гідний вчинок у своєму нікчемному житті та заробити гроші для родини «на цукор»! Маємо надію, що наші колеги по банківському сектору також підтримають таку ініціативу

Це може бути ще одним внеском в скарбничку нашої спільної перемоги над ворогом», — наголошується у повідомленні.

Читайте також