Увага! Поліція розшукує іподиякона УПЦ МП, який побив військового

Розшук на сайті МВС

Поліція Хмельниччини оголосила в розшук іподиякона УПЦ (МП) Ігоря Слободяна, який 2 квітня у Свято-Покровському кафедральному соборі в Хмельницькому побив колишнього військового Артура Ананьєва. Розшук поліція оприлюднила на сайті МВС.

Датою зникнення Ігоря Слободяна вказано 5 квітня. Саме цього дня правоохоронці оголосили прислужнику в московській церкві підозру за статтею про умисне легке тілесне ушкодження Кримінального кодексу.

Про зникнення підозрюваного служки  ще 4 квітня в прямому ефірі телеканалу «Прямий» інформував депутат Хмельницької міської ради Олександр Василишин.

«Той піп, який підняв руку на нашого захисника-воїна, йому вчора Національна поліція підозру оголосила. А на сьогодні стало відомо, що він вже втік з України. По крайній мірі з міста Хмельницький. І вручили цю повістку до слідчого його батькам» - сказав депутат.

Читайте також: у поліції та УПЦ МП прокоментували бійку в храмі у Хмельницькому

У справі про побиття військового у приміщенні храму слідчі Нацполіції відкрили додаткове кримінальне провадження за ч.1 статті 125 Кримінального кодексу України. 

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт