В розвідці заінтригували заявою щодо Кримського моста

На ворогів очікують нові сюрпризи

Керівник української розвідки Кирило Буданов заявив, що на ворогів очікують нові сюрпризи в Криму і він не рекомендує цивільному населенню користуватись так званим Кримським мостом. Таку заяву він зробив у День кримського спротиву російській окупації. Про це пише Главком

«Війна Росії проти України почалась далеко не два роки тому, а десять – із окупації українського Криму. Однак ні українська держава, ні українці не погодились визнати право агресора на кримську землю. І спротив місцевого українського населення проти окупантів не вщухав ні на мить, незважаючи на репресії. Для успішної оборони та контрнаступу ми повинні контролювати акваторію Чорного моря та бути присутніми на півострові Криму», - йдеться у заяві.

За словами Буданова оставлені завдання виконані: «росія втратила чверть своїх кораблів і змушена була виводити свій флот на узбережжя Кавказу, передислоковувати авіацію, бо аеродроми та військові об’єкти Криму постійно перебувають під нашим вогневим впливом», – сказав керівник розвідки.

Додамо, що раніше  Командувач Військово-морських сил України віцеадмірал Олексій Неїжпапа висловив переконання, що незаконно збудований російськими окупантами Кримський міст не вистоїть до кінця 2024 року.

Таку думку він висловив в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону. 

 

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена