В Україні розширять права військових та їхніх сімей: Кабмін підтримав новий законопроєкт
Уряд України посилює соціальний захист строковиків та їхніх родин
Кабінет Міністрів схвалив законопроєкт, спрямований на розширення соціальної підтримки військовослужбовців строкової служби, а також членів їхніх сімей.
Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.
Згідно з документом, розширені гарантії поширюються не тільки на строковиків, а й на нову категорію - військовослужбовців базової військової служби. Крім того, проєкт охоплює тих, хто продовжує перебувати на службі - перебуває в полоні, лікується, значиться зниклим безвісти або тимчасово утримується в дисциплінарних частинах і на гауптвахтах. Також він стосується сімей цих військовослужбовців і рідних загиблих або померлих.
Законопроєкт пропонує надати цим категоріям громадян базовий пакет соціального захисту. До нього входять право на відпустку, пенсійне забезпечення, можливість отримання допомоги по безробіттю, а також державне страхування. Важливим нововведенням стане і надання відпустки тим, хто був звільнений зі служби після перебування в полоні - незалежно від наявності воєнного стану в країні.
Додатково в рамках законопроєкту пропонується запровадити шестиденний робочий тиждень з одним вихідним днем для курсантів вищих військових навчальних закладів, слухачів військових навчальних підрозділів, а також студентів закладів фахової передвищої військової освіти.
Читайте також: На кордоні з Румунією затримали іноземця з тютюновою контрабандою
Ці заходи спрямовані на те, щоб забезпечити більш справедливе і всебічне ставлення до тих, хто проходить або проходив службу в умовах війни, і підтримати їхні сім'ї в складний період.
varta1.com.ua: Новини
На Тернопільщині в тюрму намагались передати наркотики у варенні
Черговий колонії у Чорткові на Тернопільщині виявив підозрілі згортки у домашньому варенні
Шмигаль розповів, скільки коштів було спрямовано на зарплати ЗСУ з початку року
Шмигаль розповів, що на зарплати ЗСУ було витрачено 365 млрд грн
У «Дії» з'явилась нова функція для бізнесу
З 1 червня підприємці зможуть відправляти декілька документів відразу
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі