В УПЦ (МП) заявили, що ченці не можуть виселитися з Лаври, бо їм нема куди перевезти всі нажиті за 35 років речі

митрополит Павло закликав вірян «не здаватися без бою»

Фото: Телеграм

Намісник Свято-Успенського монастиря Української православної церкви (Московського патріархату) митрополит Павло знову заявив, що попри припинення договору оренди, ченці не залишать територію Києво-Печерської лаври.

Про це він заявив у відеозверненні, оприлюдненому на YouTube-каналі Лаври, повідомляє «LB»

«Нам дали два тижні – до 29 березня – щоб ми виселилися з обителі. Ми не зможемо цього зробити з будь-якої причини. Тому що за 35 років братія зробила все, щоб упорядкувати життя обителі та паломників... У нас просто немає місця, куди це все (кухні, пральня) вивезти, а ми не маємо наміру щось залишати. Чому? Залишити, щоб розікрали?», - сказав Павло.

Він заявив, що усі будівлі Лаври - в прекрасному стані. А правоохоронців, які приходили - «невихованими».  Павло звернувся до вірян і заявив, що їхній обов’язок - «захищати святиню».

«Багато хто звинувачує, що ми здаємо обитель без бою. Приходьте, подивіться, це ваш обов’язок – захищати свою святиню разом з нами», - сказав він.

Павло також заявив, що не має наміру переходити до Православної церкви України і назвав ПЦУ «політичною партією».

«Ми всі проти політичної партії, яка створена державою для чиїхось угод – ПЦУ (Православна церква України). Ми не перейдемо – я думаю, що більшість. Тому не варто так трудитися ворогові, обурюючи уми і серця людини», - сказав   представник УПЦ МП.

Читайте також: з'явилося відео, як митрополит УПЦ МП вивозить своє майно з Лаври.

Нагадаємо, що до 29 березня керівництво Свято-Успенського монастиря і Української православної церкви (Московського патріархату) мають залишити територі иєво-Печерської Лаври через розірвання договору оренди. Владика Павло заявив, що має намір «до останнього відстоювати свої права» і не звільняти територію Лаври.

 

varta1.com.ua: Новини

Ксенія Бурченко