В Ужгороді таксист скасував поїздку, бо клієнтка попросила розмовляти українською
Пасажирка попросила водія розмовляти державною мовою, після чого чоловік відмовив
В Ужгороді таксист скасував поїздку через прохання клієнтки розмовляти українською мовою. Він відмовив.
Про це на своїй сторінці у Facebook написала доцентка кафедри туристичної інфраструктури та сервісу Ужгородського національного університету Ольга Світлинець.
"Вчора водій Bolt скасував поїздку через прохання розмовляти з нами українською мовою. В Ужгороді. В 2024 році. На 11 році війни", – написала вона.
Жінка також підмітила, що у місті дедалі частіше чути російську мову.
"Коли на початку повномасштабної було соромно вголос сказати щось ворожою мовою, а тепер в супермаркеті, на набережній та будь-де, вже й не чути української. Навіть на дитячих майданчиках те саме. В березні 22 року Стасик про кожного російськомовного питав чи вони хочуть на нас напасти, а тепер співчутливо каже – мам, ну вони певно з Дніпра/Миколаєва/Одеси", – розповіла Ольга Світлинець.
Ужгородка також додала, що наразі вони очікують на реакцію від компанії Bolt.
Читайте також: У Раді розповіли, чи буде онлайн-голосування на виборах в Україні
"В Bolt ми написали, чекаємо їхньої реакції. Хоч вже сумніваюсь, що вона буде. Не правильно це все. Так не має бути. Справа не в мові? А якщо і в ній?", – додала пані Світлинець.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Львові стався теракт, є загиблі та постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)
- Заступниця керівника ОП закликає обмежити Telegram
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- Володимир Зеленський зізнався, що перші два роки війни провів у бункері
Найчитаніше
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- На трасі М-30 зупинили вантажівку з фальшивими номерами
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
Коментарі
Чому наші хлопці молоді цвіт і майбутнє нашої держави нації мерзнуть голодують вмирають за їхні домівки а вони тут балдіють бувають живуть як в бога за пазухою? Куда дивиться гТЦК воєнкомати.
Російськомовний не хоче розмовляти українською - де ТЦК? На фронт,там не має значення мова