Важливі українські банки об'єдналися на випадок тотального блекауту

Це потрібно для забезпечення роботи

Національний банк України та системно важливі банки створили спільну мережу з тисячі відділень, які працюватимуть у разі тривалих відключень світла. Про це повідомила пресслужба Національного банку.

Системно важливі банки за ініціативи НБУ об’єдналися для створенням спільної банківської мережі під назвою «POWER BANKING». Відділення, що входять до неї, працюватимуть та надаватимуть клієнтам банківські послуги навіть у критичній ситуації під час блекауту. 

Наразі мережа об’єднує всі 14 системно важливих банків, відділення яких стали основою цієї мережі, та залучає інших учасників банківського ринку. Наразі вже понад 1 тисячу відділень в усіх регіонах країни додатково оснащені для роботи під час блекауту.

Близько 80% із них – це відділення системно важливих банків. 

Відділення спільної мережі забезпечені альтернативними джерелами енергії та резервними каналами зв’язку, мають посилену інкасацію готівки та додатковий персонал.

В умовах тотального відключення у відділеннях мережі буде доступна можливість отримати готівку в банкоматах чи в касі, здійснити платежі чи переказ коштів, обміняти валюту та отримати консультації менеджерів з фінансових питань.

Крім того, у відділеннях мережі «POWER BANKING» запроваджено банкоматний національний роумінг. Завдяки цьому українці зможуть у банкоматі будь-якого банку мережі «зняти збільшену суму готівки, достатню для задоволення поточних потреб та формування певного запасу».

Мапа відділень мережі «POWER BANKING» регулярно оновлюється на окремій вебсторінці НБУ

Раніше повідомлялося, як зміниться курс долара до Нового року: новий прогноз

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена