Велика Британія та ЄС закликають бойкотувати виступи Лаврова на саміті G20
Євросоюз планує зробити все можливе для того, щоб повністю ізолювати росію
Британія та Євросоюз закликали всіх союзників не бути присутніми на виступах глави МЗС РФ Сергія Лаврова під час саміту G20 і не проводити з ним переговори.
Про це у коментарі «The Telegraph» заявив неназваний представник зовнішньополітичного відомства ЄС.
За його словами, Євросоюз планує зробити все можливе для того, щоб повністю ізолювати росію на зустрічі лідерів країн «Великої двадцятки» в Індонезії, яка розпочнеться 15 листопада.
«Ми намагаємося працювати з партнерами, щоб дуже твердо показати, що міжнародне співтовариство думає про всі ці злочини, звірства і незаконні дії росії. Це означає також, що їм не слід зустрічатися з Лавровим або з кимось із тих, хто очолює російську делегацію, або щоб люди виходили, коли росіяни виступають», — зазначив чиновник ЄС.
Він також зазначив, що щодо цього питання позиція ЄС повністю відповідає британській.
За даними «The Guardian», світові лідери не візьмуть участь в офіційному спільному фото під час зустрічі на саміті G20 на Балі наступного тижня через присутність Лаврова.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Буданов вважає, що Україна сама зруйнувала мобілізацію через програну медійну кампанію
- У Нацбанку показали річний набір монет за 2025 рік
- Журналісти знайшли бізнесмена Тимура Міндіча в Ізраїлі, - Українська правда
- Уже на початку 2026 року почнуть тестувати розлучення онлайн
- СБУ запускає офіційний чатбот «Спали ФСБешника»
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
- На Львівщині знайшли мертвим безвісти зниклого чоловіка
- У неділю Львівщина попрощається з 21-річним лейтенантом
- У неділю на Львівщину повертається загиблий Герой Павло Голуб
- На Львівщині інспектори спіймали чотирьох браконьєрів
Коментарі