Водію українського автобусу, який розбився біля Перемишля, загрожує 8 років ув’язнення
У неділю висунуто обвинування українському водію автобусу у ДТП, яка призвела до загибелі п’яти людей. Про це пише regiony.tvp.pl.
Водію загрожує до 8 років позбавлення волі.
Як повідомила заступник прокурора району в Перемишлі, Беата Старцецька, звинування у вбивстві висунуті 48-річному водію Володимиру К., який керував автобусом у час аварії. Внаслідок аварії, загинуло п’ятеро людей, а багато пасажирів отримали легкі, середні та важкі травми.
Прокурор заявила, що на сьогоднішній день висновки дозволяють припустити, що найбільш вірогідною версією було те, що водій збирався зробити поворот у МОП (місця обслуговування подорожуючих). Згідно з тахографом, водій автобуса їхав зі швидкістю 96–97 км на годину перед аварією, але безпосередньо перед аварією швидкість транспортного засобу впала з 95 до 45 км на годину.
Незважаючи на те, що він їхав із дозволеною на автостраді швидкістю, це була швидкість, не пристосована до маневру повороту.
Прокурор додала, що саме тому його звинуватили у вбивстві у наземному транспорті. Йому погрожує позбавленням волі на термін до 8 років. Вона також повідомила, що під час допиту в лікарні, де зараз перебуває підозрюваний, він заявив, що не в змозі відповісти на звинувачення.
Підозрюваний пояснив, що не пам’ятає події, а зараз переживає поганий емоційний стан. Водію прокурор наклала заборону на виїзд з Польщі разом із збереженням паспорта та наглядом поліції сім разів на тиждень.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі