ДТП з українцями у Польщі: троє опізнаних загиблих та три причини аварії, які розглядає прокуратура

Встановлено особи трьох із п’яти українців — жертв смертельної аварії біля Ярослава. Про це пише rzeszow-news.pl.

Беата Старцецька, заступник голови районної прокуратури м. Перемишля, повідомила, що у суботу вдень, що огляд місця аварії завершено. Огляд проводили за участю поліцейських та експерта у галузі дорожнього руху. Також було проведено попередній огляд автобусу, яким користувались громадяни України.

“Убезпечені, серед інших сліди крові, тахограф та камера, що випали з автобуса. Ми сподіваємось, що запис буде відтворено. Ми поки не знаємо, чи камера зафіксувала те, що відбувалося за межами транспортного засобу чи всередині. Можливо, ми дізнаємось, як виглядали останні секунди до аварії”, — повідомила прокурор Беата Старцецька.

Також опрацьовано тіла п’яти людей, які загинули в результаті аварії: трьох жінок та двох чоловіків.

“Наразі, ми ідентифікували тіла трьох людей: двох чоловіків і однієї жінки. На них були знайдені документи”, — стверджує Старцецька.

57 громадян України, включаючи двох водіїв, подорожували автобусом з Познані до українського міста Херсон. З п’ятниці на суботу трохи перед північчю, у Луткові біля Радимно на автостраді А4, автобус з незрозумілих причин вдарився у огорожу, пробив її та впав у кювет .

“Ми розглядаємо різні гіпотези: водій не пристосовував швидкість до дорожніх умов і в останній момент побачив виїзд з Кашице, можливо заснув або їхав настільки необережно, що врізався у огородження. Тахограф показує, що він їхав 98 км/год безпосередньо перед аварією, останні три секунди було падіння швидкості з 82 до 45 км/год”, — повідомила Беата Старцецька.

Швидкість була допустимою, але вона могла б бути занадто високою, якби водій пропустив виїзд і все-таки вирішив взяти поворот. Прокуратура також не виключає, що причина ДТП може бути в автобусі, який був випущений в 2012 році. Транспортний засіб буде підданий більш детальному огляду.

У суботу вдень сторона обвинувачення допитала одного з двох водіїв автобуса. Його допитували в якості свідка, слідчі не розкривають зміст його пояснень. Водій, який керував автобусом, досі перебуває у лікарні. Можливо, у неділю буде прийнято рішення щодо того, чи буде йому висунуто обвинувачення.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!