Ворожа ракета залетіла в повітряний простір країни НАТО
У неділю, 24 березня під час сьогоднішнього масованого обстрілу України одна з крилатих ракет порушила повітряний простір Польщі. Про це повідомили у Міноборони Польщі у соцмережі Х (колишній Twitter)
Це сталось о 4:23.
«Сталося порушення повітряного простору Польщі однією з крилатих ракет, запущених цієї ночі авіацією дальньої авіації Російської Федерації. Цілями ударів були міста Західної України», - повідомили у відомстві
Зазначається, ракета увійшла у польський простір поблизу міста Осердов Люблінського воєводства і пробула там 39 секунд.
Протягом усього польоту за повітряним об'єктом спостерігали військові радари.
«Сьогодні вночі були запущені всі необхідні процедури для забезпечення безпеки повітряного простору Польщі. Серед іншого була активізована польська та союзницька авіація. Польська армія здійснює постійний моніторинг ситуації на території України та перебуває у постійній готовності до забезпечення безпеки повітряного простору Польщі», - йдеться у повідомленні.
Додамо, що Польща - країна НАТО.
У 1999 році до Альянс приєднались Чехія, Польща й Угорщина.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Трамп заявив, що домовився з путіним про призупинення ударів по Україні
- Зеленський доручив не нараховувати плату за тепло, яке було відсутнє під час енергетичних аварій
Найчитаніше
- В Укргідрометцентрі уточнили, яка погода чекає українців в перші дні лютого
- У Львові сформовано бригади, які чергують цілодобово, - ЛМР
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі