Вибух біля ТЦК в центрі Дніпра: правоохоронці затримали підозрюваного (ФОТО)
Внаслідок вибуху загинула людина, є поранені, серед них - двоє поліцейських
Співробітники СБУ та Національної поліції "по гарячих слідах" затримали підозрюваного, причетного до встановлення та підриву саморобного вибухового пристрою біля будівлі ТЦК та СП у Дніпрі.
Під час слідчих та розшукових заходів правоохоронці встановили, що до теракту причетний раніше судимий 37-річний мешканець області, йдеться у повідомленні СБУ. Фігуранта доставили до відділення поліції. За місцем мешкання затриманого тривають обшуки, проводяться всі необхідні слідчі дії.
Вирішується питання щодо обрання чоловіку запобіжного заходу та оголошення йому про підозру за ч. 3 ст. 258 Кримінального кодексу ("терористичний акт"). Затриманому загрожує довічне ув’язнення. Тривають слідчі дії.
Як додали у Нацполіції, попередньо відомо, фігурант діяв за вказівками спецслужб рф.
Нагадаємо, у Дніпрі, 14 грудня, пролунав вибух на перетині вулиць Степана Бандери та Лесі Українки. Внаслідок якого загинула людина, є поранені, серед них - двоє поліцейських.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі
...напевно, ще до суду, Іісусик воз"єднається із Отцем...