Як працюватиме застосунок «Армія+»: пояснили у Міноборони
Мобільний додаток розробили для військових
У четвер, 8 серпня, в Україні офіційно запустили застосунок «Армія+», завдяки якому військовослужбовці зможуть надсилати командирам електронні рапорти. Керівник проєкту Армія+ Роман Завгородній розповів, як працюватиме АрміяID та про рапорти в застосунку для військових, пише Еспресо.
«Вже зараз АрміяID надає можливість звернутися до українців, до українських сервісів, до українських бізнесів. Якщо у вас є необхідність, потреба або бажання винагороджувати наших військовослужбовців, ми можемо це зробити разом з вами через надання можливості обміну і підтвердження статусу, що військовослужбовець є дійсно військовослужбовцем», - сказав Завгородній.
Він заявив, що це може стосуватись різних знижок бонусів, пільг на заправку паливом, безоплатні квитки та інше.
Крім того, за словами Завгороднього, цей додаток є аперсоналізованим імейлом чи номером телефону військового.
«Якщо я побачу ваш номер телефону, або у вашого колеги номер телефону, я по ньому не зрозумію нічого, хто це. Але це такий спосіб контактувати. Ми придумали цей спосіб, чому? Щоб деперсоналізувати, і забезпечити безпеку, кращу безпеку даних. Дуже просто: хто твій командир, ось йому номер відправив, і система знає і відправляє йому», - розповів він.
Завгородній наголосив, що додаток це не документ, а «кодовий нікнейм», за яким можна буде дізнатись персональної інформації.
«Якби ми використовували, наприклад, РНОКПП, у вашого РНОКПП є дата народження, ваша стать, і РНОКПП — це персональна інформація. Це неправильно, некоректно з точки зору безпекової та логічної. Є, будь ласка, аперсонізований ID. І що він нам дає? Показує чи це людина військова, чи це людина невійськова», - розповів він.
Водночас керівник проєкту Армія+ поінформував про рапорти для військових у застосунку.
Раніше повідомляли, в Мережі з'явився фейковий застосунок Резерв+: як розпізнати
«Електронний рапорт має певний час на життя. Наприклад, рапорт за сімейними обставинами, відпустка, згідно з цим новим порядком, має 48 годин на реакцію. Відповідно, якщо реакції немає, автоматична система його відхиляє, він неопрацьований. Є на нього певний таймер, нагадування, і ми цей процес намагалися зробити зручними як для командирів, так і справедливий, чесний, зрозумілий для солдатів», - пояснив Завгородній.
varta1.com.ua: Новини
Коли вимикатимуть світло у Львові та області 3 вересня
Графік вимкнень
Клименко офіційно відкрив ліцей МВС у Дніпрі (ФОТО)
Наразі ж ліцеї МВС розташовані у чотирьох регіонах України - Києві, Дніпрі, Івано-Франківську та Вінниці. У Кривому Розі тривають ремонтні роботи
У Києві на дитячому майданчику знайшли пістолет з набоями (ФОТО)
Жінка виявила підозрілу сумку
Коментарі