Юристка УПЦ МП заявила, що прихожани вийдуть на вулиці «у хресну ходу»

Скандальна захисниця заявила про переслідування вірян УПЦ МП

Фото: ілюстративне

Вірянка УПЦ МП Вікторія Кохановська, яка називає себе правозахисницею, пригрозила владі, що прогожани Московського патріархату вийдуть на вулиці «у хресну ходу» через виселення їхньої конфесії з Києво-Печерської лаври.

Вона заявила, що в Україні нібито відбуваються переслідування громадян за релігійні переконання. Так, під час останньої літургії УПЦ МП у Києво-Печерській лаврі співробітник СБУ нібито спробував вручити підозру. Проте Вікторія Кохановська вчинила скандал, і правоохоронець був вимушений піти геть.  

ЗМІ дізналися інформацію про палку прихильницю УПЦ МП.

Відомо, що 39-річна Вікторія Кохановська родом із Кам'янця-Подільського Хмельницької області.

У вересні 2022 року вона зареєструвала громадську організацію для підтримки Московського патріархату «Жіноча сила України».

Наприкінці жовтня 2022 року Кохановська подала до органів Національної поліції Київської області понад 50 заяв про нібито «переслідування» вірян УПЦ МП.

Влітку 2022 року жінка організувала 12 автобусів із «групою підтримки» з метою заблокувати приєднання до ПЦУ громади Свято-Михайлівського храму в Рожищі на Волині. Крім того, вона вимагала від поліції порушити кримінальну справу проти міського голови Рожища та погрожувала поліцейському. У Мережу потрапило перехоплення її розмови з правоохоронцем.

 

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів