З російської ДШБ скоїли масову втечу північнокорейські вояки
Північнокорейські військові втекли з позицій РФ неподалік кордону України з Брянською та Курською областями
У вівторок, 15 жовтня, стало відомо, що 18 північнокорейських військових втекли з позицій РФ неподалік кордону України з Брянською та Курською областями, повідомляє «Еспресо».
За інформацією джерел у розвідці, інцидент стався за 7 км від кордону з Україною. Російське командування вже розпочало пошуки групи корейців.
"Водночас цю інформацію російські загарбники намагаються приховати від свого вищого командування", — повідомило джерело у розвідці.
Мова йде про 18 військових з КНДР, які служили на базі 11 окремої десантно-штурмової бригади терористичної армії Росії. Орієнтовна кількість особового складу цього батальйону - приблизно 3 тис. осіб.
Мотиви втечі поки не відомі.
4 жовтня повідомлялося, що внаслідок ракетного удару по окупованій території Донеччини загинули 20 військових. Серед них, зокрема, були шестеро військових з КНДР, які проводили консультації з російською армією.
У вівторок, 8 жовтня, міністр оборони Південної Кореї Кім Йонг Хен попередив, що Північна Корея може скерувати свої війська в Україну на підтримку Росії.
13 жовтня повідомлялося, що Росія продовжує налагоджувати союзницькі стосунки з Північною Кореєю. Фактично йдеться про передачу північнокорейських військових до лав російських окупантів.
15 жовтня російський диктатор Володимир Путін вніс на розгляд до держдуми проєкт про ратифікацію договору про "всеосяжне стратегічне партнерство" між РФ та КНДР.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Велика Британія передасть Україні 120 тисяч безпілотників
За даними Міноборони, поставка "передових бойових технологій" вже почалася
Трамп заявив, що війна в Ірані "майже завершена"
За словами Трампа, ситуація опинилася під контролем після перекидання американських сил
Трамп пояснив, чому опублікував зображення себе у вигляді Ісуса
Трамп пояснив, що сприймав ілюстрацію як відображення медичної допомоги
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі