З України не випустили команду футболістів з ампутацією кінцівок

Клуб «Покрова АМП»

Сьогодні, 27 січня, футболістів клубу «Покрова АМП», до якої входять військовослужбовці з ампутацією кінцівок, не випустили за кордон. Про це пише Lviv.media.

Команда прямувала на турнір, який пройде у Польщі у неділю, 28 січня.

Прикордонники встановили, що більшість гравців зі складу команди є чинними військовослужбовцями, які не мали необхідних документів на перетин кордону.

«Попередньо встановлено, що керівництвом футбольної команди не до кінця вжито необхідних дій щодо відстеження питання з погодженнями дозволів для команди та отримання позитивного результату розгляду листів», — повідомили у пресслужбі ДПСУ.

Тренер команди Богдан Мельник повідомив, що «Покрова АМП» їхала на офіційний передсезонний кубок чемпіонату Польщі, який відбудеться у місті Жешув у неділю, 28 січня.

«До прикордонників немає ніяких запитань, вони діяли згідно з законодавством. Тут більше звернення до держави, адже треба передбачити умови і механізм, за яким спортсменів із ампутаціями можна було б законно випустити за кордон. У березні почнеться офіційний чемпіонат у Польщі, де ми будемо представляти Україну, тоді нам теж треба буде виїхати», — сказав тренер.

Частина гравців, які є цивільними чи які отримали дозволи від військових частин, змогли виїхати до Польщі.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт