Завтра Львів проведе на вічний спочинок двох воїнів

Сергій Гальцов мріяв після Перемоги оселитися у Львові, роботи Миколи Гальца прикращають помешкання багатьох львів’ян…

жалоба
Фото ілюстративне з відкритих джерел

Завтра, 8 березня, Львів попрощається з двома Героями. Микола Гальц та Сергій Гальцов загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.

Як повідомляє ЛМР, чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11), об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Cергій Гальцов (02.01.1985-17.02.2023) Харків’янин.

Навчався у Комунальному закладі «Харківський ліцей №144 Харківської міської ради». Протягом 2001-2003 років опановував професію столяра.

Після завершення навчання проходив військову службу у лавах прикордонників на Львівщині, де отримав травму та був комісований. Згодом здобував освіту у Харківському автотранспортному фаховому коледжі.

У мирний час був менеджером з продажу у мережах магазинів «Ельдорадо» та «Комфі». Протягом певного періоду працював у Республіці Польща та Чеській Республіці.

Із початком повномасштабного вторгнення росії брав участь в організації місцевої територіальної оборони, однак через активні бойові дії родина Сергія Гальцова переїхала до Львова, де він мріяв оселитися після перемоги.

Незважаючи на отриману травму, добровольцем став на захист Батьківщини до лав Донецького прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України та боровся із окупантами на східному напрямку. Був оператором ІПС 2-ї категорії 3-го протитанкового відділення прикордонної комендатури швидкого реагування №1. Героїчно загинув під час виконання бойового завдання.

У Сергія Гальцова залишилися мама, сестра, брат, дружина, тітка, двоюрідна сестра з чоловіком та двоюрідний брат.

Микола Гальц (06.07.1977-28.02.2023) Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №50 міста Львова. Здобував вищу освіту у Національному університеті «Львівська політехніка». Закінчив військову кафедру при університеті.

Після завершення навчання започаткував власну справу – протягом 20-ти років займався виробництвом та дизайном корпусних меблів. Роботи Миколи Гальца прикрашають помешкання багатьох львів’ян.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Боронив територіальну цілісність та незалежність держави у лавах 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на східному напрямку.

Читайте також: у Львові з військовими почестями прощаються з п’ятьма військовими.

У Миколи Гальца залишилися мама, дружина, син та донька.
varta1.com.ua: Новини

Ксенія Бурченко