Зеленському не дали виступити на засіданні Конгресу США
Запит відхилений спікером Палати
Президент України хотів виступити на об'єднаному засіданні США, на жаль, його запит був відхилений спікером Палати представників Кевіном Маккарті.
Про це повідомляє The Guardian, посилаючись на заяву американського політика.
Маккарті повідомляє, що запит відхилено через брак часу у представників обох палат Конгресу, «враховуючи напружений законодавчий тиждень».
Читайте також: МЗС Німеччини виступає проти позбавлення Росії права вето в Радбезі ООН
При цьому для Зеленського передбачено такий самий формат зустрічей із конгресменами, який був організований для прем'єр-міністрів Великої Британії та Італії.
Маккарті також наголосив, що президент України вже раніше виступав перед американським парламентом.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі