Жінка натрапила на аферистів: перерахувала 40 тис. грн, аби врятувати доньку
Пенсіонерка перерахувала усі заощадження
Аферисти зателефонували 68-річній жінці, зімітувавши голос доньки, і виманили 40 тис. грн
Про це повідомляє Поліція Рівненської області.
У Рівному пенсіонерка перерахувала на картку аферистів свої заощадження — майже 40 тисяч гривень. Їй зателефонували на мобільний, у слухавці вона почула голос доньки. Плачучи, "донька” повідомила, що знаходиться у відділку поліції. Мовляв, її затримали, бо, коли виходила з магазину вдарила дверима дитину та розбила їй голову.
Потім слухавку взяла «поліцейська» та запевнила, що нібито говорила вже з батьками потерпілої дівчинки і, якщо компенсується вартість лікування — вони не писатимуть заяву.
Читайте також: У центрі Запоріжжя чоловік застрелив жінку і вчинив самогубство
Відтак, постійно розмовляючи телефоном, пенсіонерка переказала 20 тисяч гривень. Потім псевдополіцейська повідомила, що стан дитини погіршився та потрібно перерахувати ще 20 тисяч гривень. Тож потерпіла декількома платежами перерахувала ще 19 500 грн.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі